Kontaktai

KONTAKTAI

SUSISIEKITE:
Adresas: Laisvės g. 85G, Tauragė LT-72310
Tel. nr.: +370 699 01490
El. paštas: info@apastata.lt
Darbo laikas: I-V: 8:00-17:00 (pietūs 12:00-13:00)

UAB „APASTATA“ REKVIZITAI:
Įmonės kodas: 179331571
PVM mokėtojo kodas: LT793315716
Bankas: AB Luminor Bank
Atsiskaitomoji sąskaita: LT964010041600446080
Bankas: AB SEB bankas
Atsiskaitomoji sąskaita: LT957044060002373336

MŪSŲ KOMANDA

Mindaugas_Apavicius-1.jpg

Mindaugas Apavičius
Direktorius
+370 616 15080
mindaugas@apastata.lt

Bolius_Apavicius-1.jpg

Bolius Apavičius
Generalinis direktorius
direktorius@apastata.lt

Asta_Geciene

Asta Gečienė
Administratorė – personalo vadovė
+370 699 01490
info@apastata.lt

moteris

Laura Pumputienė
Vyr. buhalterė
+370 612 93973
buhalterija@apastata.lt

Silva_Trijoniene-1.jpg

Silva Trijonienė
Direktoriaus pavaduotoja komercijai
+370 655 66269
silva@apastata.lt

Rimantas_Baliutavicius-1.jpg

Rimantas Baliutavičius
Direktoriaus pavaduotojas statybai
+370 698 41656
rimantas@apastata.lt

Tomas_Simasius-1.jpg

Tomas Šimašius
Statybos darbų vadovas
+370 657 93059
tomas@apastata.lt

Agne_Venckute-1.jpg

Agnė Venckutė
Inžinierė-matininkė 
+370 626 47398
agne@apastata.lt

vyras

Vincas Petrutis
Pirkimų vadybininkas
+370 650 40952
pirkimai@apastata.lt

Marius-Stanevicius

Marius Stanevičius
Statybos darbų vadovas
+370 615 10562
marius@apastata.lt

Gintare_Mockeviciene-1.jpg

Gintarė Mockevičienė
Projektų vadovė
+370 699 01568
sales@apastata.lt

Rokas_Apavicius-1.jpg

Rokas Apavičius
Vairuotojas-ekspeditorius
+370 655 59049
rokas@apastata.lt

Algimantas_Plauska-1.jpg

Algimantas Plauška
Tiekėjas
+370 655 33436

Eugenijus_Jonikas-1.jpg

Eugenijus Jonikas
Vyr. mechanikas
+370 685 63997