Kontaktai

KONTAKTAI

SUSISIEKITE:
Adresas: Laisvės g. 85G, Tauragė LT-72310
Telefonas: +370 446 69256
Fax: +370 446 69256
E-mail: info@apastata.lt
Darbo laikas: I-V: 8:00-17:00 (pietūs 12:00-13:00)

UAB „APASTATA“ REKVIZITAI:
Įmonės kodas: 179331571
PVM mokėtojo kodas: LT793315716
Bankas: AB Luminor Bank
Atsiskaitomoji sąskaita: LT964010041600446080
Bankas: AB SEB bankas
Atsiskaitomoji sąskaita: LT957044060002373336

MŪSŲ KOMANDA

Bolius Apavičius
Generalinis direktorius
+370 687 59211
direktorius@apastata.lt

Mindaugas Apavičius
Direktorius
+370 616 15080
mindaugas@apastata.lt

Vita Stanelytė
Administratorė
+370 699 01490
info@apastata.lt

Justina Ališauskaitė
Vyr. buhalterė
+370 612 93973
buhalterija@apastata.lt

Silva Trijonienė
Direktoriaus pavaduotoja komercijai
+370 655 66269
silva@apastata.lt

Rimantas Baliutavičius
Direktoriaus pavaduotojas statybai
+370 698 41656
rimantas@apastata.lt

Algimantas Bajorinas
Statybos darbų vadovas
+370 616 15082
algimantas@apastata.lt

Tomas Šimašius
Statybos darbų vadovas
+370 657 93059
tomas@apastata.lt

Linas Beržinskas
Statybos darbų vadovas
+370 612 48952
linas@apastata.lt

Darius Žiauberis
Projektų vadovas
+370 685 63004
darius@apastata.lt

Agnė Venckutė
Inžinierė-matininkė 
+370 626 47398
agne@apastata.lt

Neta Norkutė
Komercijos vadybininkė
+370 650 40952
pirkimai@apastata.lt

Gintarė Mockevičienė
Projektų vadovė
+370 699 01568
sales@apastata.lt

Rokas Apavičius
Vadybininkas
+370 655 59049
rokas@apastata.lt

Algimantas Plauška
Tiekėjas
+370 655 33436

Eugenijus Jonikas
Vyr. mechanikas
+370 685 63997